31 Ekim 2014 Cuma

A song for the LOVERSNeden böyle bir başlık attım bilmiyorum. Öğrenciyken en iyi arkadaşım, tek dostum, kızıma adını verdiğim Zeze'mle favori şarkımızdı. 

Ay sonu, yoğun bir günün ardından kendimi dinlemeye çalışıyorum. Bugün doğum günüm, her ne kadar belli etmesem de ve kimse İnanmasa da bugün 29. yaşgünüm. Hiçbir konuda takıntılı bir insan olmadığım gibi yaş konusunda da hiçbir zaman takıntım olmadi. Çünkü onemli olanın yaş değil, o yaşa kadar elde ettiğim, kazandigim değerlerin önemli olduğuna inanırım. Ardıma baktığımda mutlu bir çocukluk, iyi bir Anne, güvenilir bir baba, sevgili bir kardeş ile huzurlu bir yuvada büyüp, okuyup, meslek edinip sevdiğim adamla hayatıma yön verdiğimi görüyorum. Kendi küçük ailemi kurup, cok guzel bir evlat sahibi oldugumu görüyorum, bebeğimi görüyorum. Beni ben yapan beni anne yapan bebegimi.. Yanimda olan sevdiklerimi, arkadaslarimi, aci, tatli biriktirdigimiz anilarimizi goruyorum.. 

Yan masamdan bana cicek yollayan , Emre Aydin dinlerken beni ozleyen , yuzunu hic gormesem bile bu blog sayesinde kazandigim arkadaslarimi goruyorum..

Hayat arkadasimla yasadigim, sevildigim yillari goruyorum.

Annemi, babami, kardesimi, kizimi hepsinin hayatimda doldurduklari bosluklari goruyorum. sansli bir insanim evet, hem seviyorum, hem de seviliyorum. 

Umarim 30umda da ayni hislerde olabilirim ☺

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder